Realizacja Zadania – SMC Adoptuję Jabłonkę 300 pln

Stowarzyszenie Młodzieżowy Klub Sportów Motorowych MKSM – Pierwsze Skoki zdecydowało się włączyć w szczytny cel, obejmując opieką jabłonkę. W ramach tej inicjatywy, do której dołożyliśmy się ze składek naszego stowarzyszenia, przekazaliśmy 300 złotych na wsparcie rodziny sadowników z Wierzchucinka.

Nasze stowarzyszenie, specjalizujące się w promocji sportów motorowych i aktywności młodzieżowej, dostrzega ważność utrzymania tradycji oraz wspierania lokalnych społeczności. Wierzymy, że nasza symboliczna adopcja jabłonki to nie tylko pomoc finansowa, ale także gest solidarności i zaangażowania w utrzymanie miejsc pracy oraz ochronę dziedzictwa kulturowego.

Jako Młodzieżowy Klub Sportów Motorowych, pragniemy pokazać, że pasja do sportów motorowych łączy się z troską o lokalne wartości i tradycje. Zachęcamy także naszych członków do aktywnego uczestnictwa w inicjatywach społecznych, takich jak “Adoptuję Jabłonkę”, które przyczyniają się do budowania silniejszej i bardziej zintegrowanej społeczności.


Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *